Paylaşın

Hakkımızda

Hakkımızda

Damla Tekin Hakkında

Damla Tekin Mimarlık ve Danışmanlık Hizmetleri ODTÜ Mimarlık Fakültesi mezunu yüksek mimar Damla Tekin tarafından 2015’te kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana sanayi yapıları başta olmak üzere, konut, hastane, müze, iç mekan tasarımı projelerinde faaliyet gösteren Damla Tekin Mimarlık ve Danışmanlık Hizmetleri, disiplinli çalışma tarzından ödün vermeden sektörde ilerlemeye ve büyümeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve her projenin ihtiyaçlarına göre özgün tasarım yapan ekibiyle büyük başarılara imza atmaktadır..

Neler Yapıyoruz

Etkinlik Alanlarımız

Damla Tekin Mimarlık olarak, ekibimiz bir fikir ve konsept geliştirmeden onları gerçekleştirmeye kadar her şeyi devralır. Geleneklere inanıyoruz ve onları yeniliklerimize dahil ederek sizler için yeni tasarımlar uyguluyoruz. Tüm projelerimiz benzersiz bir sanatsal imaj ve işlevsel çözümler içermektedir. Ana hedefimiz, yapılan projelerin değerlerini ve bireyselliğini tasarım yoluyla herkese göstermektir.

%

Tasarım

%

Mimarlık

%

Danışmanlık

03

Zaman Tüneli

Damla Tekin Mimarlık ve Danışmanlık Hizmetleri, disiplinli çalışma tarzından ödün vermeden sektörde ilerlemeye ve büyümeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve her projenin ihtiyaçlarına göre özgün tasarım yapan ekibiyle büyük başarılara imza atmaktadır.

2016

Complete the project “domik”

There are many variations of passages of Lorem Ipsum available, but the majority have suffered alteration in some form, by injected humour, or randomised words which don’t look even slightly believable. If you are going to use a passage of Lorem Ipsum, you need to be sure there isn’t anything embarrassing hidden in the middle of text. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. It uses a dictionary of over 200 Latin words

  1. Door portals plan
  2. Furniture specifications
  3. Interior design

2015

Passage of Lorem Ipsum

We started as a small, subdue, called hath give fourth. Them one over saying. So the god, greater. You. Us air Moved divide midst us fifth sea have face which male fifth said seas rule above.

2013

Making this the first

We started as a small, subdue, called hath give fourth. Them one over saying. So the god, greater. You. Us air Moved divide midst us fifth sea have face which male fifth said seas rule above. All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend .

  1. Door portals plan
  2. Furniture specifications
  3. Interior design

All the Lorem Ipsum generators on the Internet tend to repeat predefined chunks as necessary, making this the first true generator on the Internet. It uses a dictionary of over 200 Latin words